Gdzie kupić?

Gdzie kupić te dobra, o których tutaj piszę? Proponowane sklepy, do których często zaglądam i czaję się na promocje.

https://www.rightstufanime.com/

rightstufanime

Świetny sklep, olbrzymi asortyment. Wady? Często mimo wszystko dosyć wysokie ceny, ale pojawiają się promocje, które należy wypatrywać. Największe zawsze na koniec roku. Spadki cen o połowę (czasem więcej). Generalnie nie podają ceny wysyłki na paczce, więc jeśli cena towaru nie przekroczy 65$ (pomijając koszty wysyłki), można spać spokojnie i nie obawiać się o VAT/Cło.

http://www.mangarden.pl/

a77dc4071773ce96793ea75a426005ac

Oficjalny sklep JPF. Ceny całkiem przystępne, dodatki do pre-orderów, które mamy tylko tutaj. Od 100 zł mamy darmowego kuriera, a za punkty można kupować zakładki, karty (tylko dostępne za taką formę płatności), mangi oraz całą resztę.

 

https://www.gildia.pl/manga

gildia_logo

Polski portal internetowy poświęcony kulturze i rozrywce, równocześnie jeden z większych polskich wortali poświęconych fantastyce. Mangi i LN w najlepszych cenach, możliwość edycji zamówień i bezpłatna przesyłka przy 200zł. Do tego należy doliczyć świetną obsługę klienta. Aktualnie głównie tam nabywam pozycje z gatunku mangi czy LN.

https://www.zavvi.com/

zavvi

Świetny sklep, w którym bardzo często się zaopatruje. Mamy tutaj co jakiś czas przeceny lub pojawiają się na internecie/lub na majlu, jeśli się zarejestrujecie dodatkowe bony promocyjne -10%/-15%, jeśli kupisz 2 sztuki itd. Pomijając te promocje, polecam tam zwyczajnie zaglądać, bo ceny zmieniają się jak kalejdoskopie — jednego dnia coś kosztuje 30 funtów brytyjskich, by następnego być po 14 funtów brytyjskich. Przesyłka jest bardzo tania i nie rośnie przy kilku przedmiotach (chyba że różnego typu).

http://www.cdjapan.co.jp/

logo_cdj

Świetny sklep, duży asortyment filmów, płyt z muzyką czy figurek. Możliwość zbierania punktów, którymi potem obniżamy ceny paczek. Wybór opcji wysyłki (przy SAL raczej nie ma szans na VAT/CŁO). Od jakiegoś czasu pozwalają na „zdobywanie” dla nas produktów. Polega to na specjalnym zamówieniu z innego sklepu dla nas produktu, który u nich jest wyczerpany. Wady: nie można tego anulować, więc przemyślcie dwa razy oraz opłata -> około 1000 jen. Czasem się jednak opłaca mimo wszystko. Ja tak kupiłem winyl po 800 jen + ich opłata 1000 jen, a wyszło i tak 3 razy taniej, niż gdybym to brał z USA.

 

https://www.nippon-yasan.com/

logo

Świetny sklep z figurkami, na którym lądują właściwie wszystkie, jakie się ukazują. Ma opcję płatności w dowolnym momencie trwania pre-orderu. Bardzo dobre ceny, przy zamówieniu znamy koszty wysyłki. W dodatku istnieje tutaj specyficzna opcja ekspedycji, która pozwala opłacić VAT od razu. W dodatku wysyłają bodajże do Francji, gdzie jest on najniższy na te cuda w Europie. Co to nam daje? Płacimy od ręki najniższy VAT, nic nie płacimy celnikom, bo już wszystkie należności unormowane i mamy szybciej paczkę. Prawda, że fajna opcja?
Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: